Aktualności

 SZANOWNI  PACJENCI

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i na świecie informujemy:

Naszym priorytetem jest Państwa bezpieczeństwo zdrowotne.

W celu uniknięcia ryzyka kontaktu z osobą zarażoną koronawirusem SARS-CoV-2 wszelkie problemy zdrowotne należy zgłaszać do  poradni telefonicznie.  Pracownik rejestracji podejmie decyzję o dalszym postępowaniu. W uzasadnionych przypadkach lekarz oddzwoni do Państwa i ustali sposób dalszego postępowania.

Osoby, które podejrzewają, że mogły mieć kontakt z osobą zarażoną coronawirusem lub wróciły zza granicy powinny o tym poinformować w rozmowie telefonicznej pracownika rejestracji oraz skontaktować się telefonicznie z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w Białymstoku Tel  607 635 881                                  Taka osoba nie może zgłaszać się osobiście do poradni. Wizyta osobista Państwa w tych okolicznościach spowodowałaby objęcie kwarantanną 14 dniową wszystkich aktualnie przebywających w poradni pacjentów oraz pracowników pracujących w tym czasie.           

Ta sytuacja pozbawiłaby wszystkich pacjentów zadeklarowanych do naszej poradni możliwości skorzystania z porady lekarskiej w okresie 14 dniowej kwarantanny.

Informujemy, że priorytetem jest Państwa zdrowie i kontakty z poradnią należy ograniczyć do niezbędnego minimum.

W tym okresie, będąc zdrowym, nie należy zgłaszać się na:

- badania profilaktyczne,

- badania bilansowe,

- szczepienia.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy. Liczymy na Państwa pomoc, wyrozumiałość i odpowiedzialne zachowanie. Z Państwa pomocą zwalczymy epidemię coronawirusa.               W przypadku zmiany wytycznych będziemy Państwa informować na bieżąco.

Pracownicy Poradni Medimed

                                      SALUS  AEGROTI  SUPREMA  LEX

15.03.2020
Zmiany organizacyjne pracy przychodni w związku z epidemią koronawirusa